خدمات

خدماتما

ما در این مجموعه بهترین و دقیق ترین متدهای “آموزش  سوخته نگاری ” را که حاصل بیست و سه سال فعالیت است را در اختیار شما علاقمندان میگذاریم.
مربیان ما در سراسر ایران آماده  ارائه آموزشهای دقیق و استانداد هنر ” سوخته نگاری ” هستند که راه آموزش  را برای شما فراهم نمایند. پس از فراگیری ” هنر سوخته نگاری ” توسط ما ، شما میتوانید آثار مورد نظرتان راقدم به قدم  خلق کنید.
تیم هنری ما که شامل تیم اقتصادی بین المللی میباشد در زمینه آموزش -فروشگاه – نمایشگاه های داخلی و خارجی  به شما کمک خواهد کرد که از تجربه تان بهره کافی را ببرید.  ارائه مدرک  معتبر هنری به شما از دیگر خدمات ماست.

همیشه با چشمانی باز راه هنر را انتخاب کنید. در کنار محصولات  و مراکز معتبر ،  همیشه مدعیان دروغین و  کلاهبرداران اینترنتی ،  که با دزدی از محتوای دیگر سایتها فعالیت میکنند  در کمین شما نشسته اند تا هویت و فرهنگ اصیل ایرانی را مخدوش کنند. انتخاب با شماست. وظیفه ما اطلاع رسانی  و روشنگری است . به امید دیدار . 

ویژگی ها و تخصص ما چیست

پشتیبانی باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان ما بهترین پشتیبانی را دریافت میکنند

ارائه فیلم و کلیپ های حرفه‌ای آموزش سوخته نگاری برای مربیان و هنرجویان

ما” برای شما  فیلم و  کلیپ حرفه‌ای هنر  سوخته نگاری تدارک دیده ایم

مقالات اموزشی

مقالات اموزشی و حرفه‌ای “ما” برای شماست

جلب رضایت

جلب رضایت شما هدف ماست

Google

«جستجوی پیشرفته»  “ما” در گوگل شما را آگاه میکند .”سوخته نگاری”

مصاحبه

مصاحبه های حرفه ای  “ما” را در گوگل جستجو کنید.”مصاحبه استادمرتضی نداف”

تکنیکهای آموزشی

آموزشی ترین  تکنیکهای   کاربردی  هنرسوخته نگاری توسط استادمرتضی نداف

ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ آﻣﻮزﺷﯽ

ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ آﻣﻮزﺷﯽ  هنر سوخته نگاری را ازتلویزیون نگاه کنید

مشک آن است که ببوید نه آن که عطار بگوید

شهریه آموزش سوخته نگاری دوره مقدماتی

دوره مقدماتی.

شامل ده تکنیک پایه استاندارد. توجه : این دوره مهمترین دوره زیر بنایی برای شروع است که به تمام زوایای پنهان ” هنرسوخته نگاری” در ادامه آموزش میتوانید دست پیدا کنید و الا در نیمه راه فقط درجا میزنید و پیشترفتی نخواهید داشت. این دوره مقدماتی  هنرسوخته نگاری حاصل بیش از هزاران ساعات آموزشی طی آزمون و خطاهای  مکرر است که به راحتی در اختیار علاقمندان واقعی و هنرمندان متعهد قرار میگیرد . شهریه دوره مقدماتی پانصد هزار تومان میباشد .

دوره متوسطه

دوره متوسطه :

در این مقطع از آموزش هنرسوخته نگاری  شما میتوانید تکنیکهایی که آموخته اید را شکل دهید. یعنی تکنیکها را برای انتخاب سوژه های خود انتخاب کنید . در این دوره استعداد هنرجو به سمت یکی از سبکها و روشهای هنری هدایت میشود. شهریه این دوره  هفتصد هزار تومان است . دانشجویان  و خانواده محترم  فرهنگیان و ایثارگران  تخفیف ویژه می گیرند

دوره پیشترفته

دوره پیشترفته :  

در این دوره هنرجویان راه خودشان را پیدا میکنند و در یک  مسیر درست که استعداد و علاقه اش را دارند حرکت میکنند. به طور مثال دراین مقطع هنرجو به سبک طبیعت بیشتر راقب میشود و در این زمینه آثار خوبی را خلق میکند و تکنیکهای این بخش را بهتر اجرا میکند. شهریه این دوره یک میلیون تومان میباشد. 

دوره عالی

دوره عالی

در دوره عالی که هنرجو به یک مربی سطح  سه رسیده است میتواند هنرجویان تازه کار را آموزش دهد. از برنامه های آموزشی  میتوانیم به خلق آثار مینیاتوری ظریف و تلفیق رنگهای  متعدد اشاره کرد. تفکیک  رنگ های “سوخته” از یکدیگر در نشان دادن  بافت اصلی  سوژه بسیار مهم است . شهریه : دو میلیون تومان

دوره ممتاز

دوره ممتاز 

دوره ممتاز ویژه مربیان سطح دو میباشد . در این دوره به تکنیکهای تفکیک و تلفیق رنگهای سوخته دست پیدا میکنید. همچنین تکنیکهای طراحی چهره به طور اصولی و استاندارد را فرا میگیرید. از دیگر مباحث آموزشی در این مقطع آشنایی با تکنیکهای اجرای سوخته نگاری در هنر تذهیب و گل و مرغ است. یادتان باشد ما از تکنیکها و متدهای حرفه‌ای سخن میگوییم.

دوره حرفه ای

دوره های حرفه ای

این دوره ویژه مربیان سطح یک میباشد. مربیان در این دوره میتوانند دوره های طی کرده را به سطح های پایین تر آموزش دهند. در این دوره تمامی تکنیکهای هنر های تجسمی اعم از خطوط مختلف نستعلیق  ، شکسته نستعلیق ، ثلث ، نسخ  آموزش داده میشود. همچنین تکنیکهای آموزشی برای طراحی  و  رنگ آمیزی  پرندگان  در اختیار شما قرار میگیرد.

دوره استادی

دوره  استادی  .

این دوره جدای از مسایل آموزشی ، هنرمند باید حد اقل ۱۵ سال واقعی با ارائه مدرک معتبر سازمانی از اولین نمایشگاه جمعی یا انفرادی  اش گذشته باشد . در ایران اساتید واقعی و زحمت کشیده ، به تعداد انگشتان یک دست بیشتر نمیرسند. ” استاد مصطفی اخواص ” استاد عباس کنعانی” استادعلیرضا سرباز” “استاد امین سلطانخواه ” استادمرحوم واحدی” این بزرگواران را میتوان در سبک اجراییشان استاد خطاب کرد. متاسفانه کاربران و هنرجویان اینترنتی داشته ایم که مدت فعالیتشان  در این هنر به دو یا سه سال نمیرسد که با “عدم رعایت اصول اخلاقی در هنر”  ، که از شروط اصلی نام استاد است  ، برای خودشان لفظ استاد را بکار گرفته اند و هنرجویان تازه کار و بدون اطلاع  ، به اشتباه لفظ مقدس استاد را برایشان بکار میبرند. تقصیری ندارند و این هنرجویان احترام میکنند و به کسی که خودش را استاد خطاب میکند این لفظ را برایش استفاده کرده اند . زین پس قداست لفظ استاد را حفظ کنیم و به هر تازه کاری که قلم  به دست گرفته نگوییم  استاد.  

امام سجّاد ( علیه السّلام ) فرمودند : 

حق استاد تو این است که بزرگش دارى و محضرش را محترم شمارى و با دقّت به سخنانش گوش بسپارى

قال على علیه ‏السلام :

زَکاهُ العِلمِ بَذلُهُ لِمُستَحِقِّهِ وَإجهادُ النَّفسِ فِى العَمَلِ بِهِ؛

زکات دانش، آموزش به کسانى که شایسته آنند و کوشش در عمل به آن است.

قال على علیه ‏السلام :

إِذا تَفَقَّهَ الرَّفیعُ تَواضَعَ؛

انسان بلند مرتبه چون به فهم و دانایى رسد، متواضع مى شود.

امام على علیه‏ السلام :

عِلمُ الْمُنافِقِ فی لِسانِهِ و َعِلْمُ الْمُؤْمِنِ فی عَمَلِهِ؛

دانش منافق در زبان او و دانش مؤمن در کردار اوست.

 

قال رسول الله – صلی الله علیه و آله – : مَنْ تَعَلَّمْتَ منهُ حرفاً، صرتَ لَهُ عَبداً.

«بحارالانوار، ج ۷۷، ص ۱۶۷»

رسول خدا – صلی الله علیه و آله – فرمود: اگر از کسی یک حرف بیاموزی در واقع بنده او شده‌ای.

تماس

 جهت ارتباط با استاد نداف از طریق  ایمیل  یا  تلگرام اقدام کنید 

تلگرام مرتضی نداف“۰۹۳۸۵۰۱۱۷۲۷”

کلیپ آموزشی

کلیپ بسیارزیباازتابلوهای سوخته نگاری استادمرتضی نداف برای شما تهیه و آماده شده است.

ویژگی هایپیوستن به باشگاه ما

آموزشگاه مرتضی نداف

آموزش استاندارد وحرفه ای   هنرسوخته‌نگاری  حافظ فرهنگ و هنر اصیل ایران است .

تنها مرجع معتبر و دارای مجوز فعالیت  ” هنر سوخته نگاری” با سابقه بین المللی و «طراز اول» در سطح جهان در آموزش و ترویج هنرهای سنتی ایران با ۲۳ سال سابقه درخشان . شما اینجا خودتان را پیدا میکنید.

سوخته نگار استاد مرتضی نداف