طرح فرهنگی آموزش و اشتغال

طرح فرهنگی آموزش و اشتغال

طرح فرهنگی آموزش و اشتغال در حوزه هنر نوین سوخته نگاری با مدیریت استاد مرتضی نداف در مجتمع بزرگ فرهنگی امیرالمومنین علی علیه السلام واقع در تهران – بلوار مرز داران – نبش خیابان ایثار – مجتمع فرهنگی امیرالمومنین (ع)

در این طرح آموزشهای لازم هنر سوخته نگاری به هنرجویان و علاقمندان طی سه دوره تخصصی داده میشود . دوره های مقدماتی ، متوسطه و پیشترفته . در هر دوره تکنیک ها و روشهای مختص آن به هنرجویان آموزش داده میشود تا هنرجویان بتوانند پس از گذراندن دوره پیشترفته ، آثار زیبایی را خلق نمایند . دراین دوره کارت سوخته نگاری معتبر زیر نظر میراث فرهنگی و وزارت فرهنگ و ارشاد ، و گواهی های لازم اعطا میگردد که با مدرک مربوطه به بانک عامل معرفی میشوند که به عنوان وام اشتغال میتوان از مزایای آن بهره برد .

ضمن اینکه در سال ۹۷ کارگاههای تولیدی سوخته نگاری در مجتمع فرهنگی امیرالمومنین (ع) برپا میباشد و فعالان و هنرجویان میتوانند در این کارگاهها مشغول به تولید آثار هنری و کاربردی گردند و نیز از طریق سایت ملی مردمی سوخته نگاری محصولات هنرجویان در مقاطع مختلف به فروش میرسد.

این مجموعه به مناسبت های مختلف نمایشگاههای فروش محصولات سوخته نگاری را برپا میدارد تا مردم و مخاطبین با هنرمندان ارتباط مستقمی برقرار نمایند .

در بخش صادرات این امکان نیز وجود دارد که بهترین آثار سوخته نگاری به کشورهای عمان امارات قطر آذربایجان مالزی کویت و…. ارسال شود.