گالری کاربران

خوش آمدید هنرجو و کاربر گرامی. ما این صفحه را برای شما تهیه کرده ایم تا در اینجا فعالیتهای شمارا نمایش دهیم.

گالری و دورهمی کاربران
  • صفا و صمیمیت
  • آرامش خاطر
  • تداوم فعالیت
را به دنبال خواهد داشت. قدر لحظاتتان را بدانید .

آموزش استاندارد

امروزه در دنیا رمز موفقیت و پیشترفت در ارائه آموزش و مهارتهای لازم در زمینه های مختلف است.

یک برنامه مدون و استاندارد آموزشی زمان پیشترفت و رسیدن به هدف را ده ها برابر میکند.

همیشه به دنبال بهترین متدهای آموزشی باشید .خودتان خلاقانه فکر کنید و آموخته های مربی را

به بهترین نحو بدون اشکال اجرا کنید. این به شما انرژی میدهد تا در ادامه مسیر محکمتر حرکت کنید.

فیلم آموزشی

در حین آموزش از نحوه کارهنرجویان تصاویر و فیلمهای با کیفیتی که تهیه میشود  توسط موسسه پویا گردآوری میشود که به عنوان آرشیو آموزشی هنرجویان در قالب سی دی های با کیفیت آموزشی برای دوره های بعد مورد استفاده قرار میگیرد. در فیلمها نام و نحوه آشنایی هنرجویان نیز با مصاحبه ای که از خودشان گرفته میشود درج میگردد. این یک تبلیغ مهم برای معرفی شما به جامعه هنریست . از این طریق مردم با این هنر و شما آشنا میشوند .

هنرجویان با استعداد

برای یک هنرجو ی با استعداد اهمیت خاصی قائلیم. بایستی قدر هنرجویانی که توانمندی خاصی دارند دانست. از این رو ما به هنرجویانی که از هوش خوبی برخوردارند و تکنیکهای آموزشی ما را به درستی اجرا میکنند امکانات ویژه ای را تدارک میبینیم که  در توسعه کسب و کار برایشان بسیار مفید است. یک امتیاز مهمتر برای هنرجویان  این است که در طی زمان کلاس‌های آموزشی  از زمان بهترین بهره را میبرند. یعنی برا ی فراگیری دوره مقدماتی طی ده جلسه میتوانند جلسات را کاهش دهند و زودتر به نتیجه مطلوب برسند. مهمترین بخش این مساله تمرینات مداوم و پشت سرهم است که بایستی هنرجو پس از دریافت آموزش لازم در محل خودش تمرینات فشرده و استاندارد را به جدیت انجام دهد. 

کارت هنری

آموزش بی هدف و بدون برنامه آینده خوبی برای  هنرجو نخواهد داشت. از این رو اگر قصد فراگیری این هنر اصیل ایرانی را دارید بایستی تمام تلاش خود را در فراگیری کامل و بدون نقص این هنر را بکار ببرید. پس از یادگیری و کسب مهارت لازم ابتدایی ما تاییدیه ای مبنی بر مهارت لازم را به شما میدهیم که سازمان مربوطه به شما کارت هنری این رشته را خواهد داد . این کارت مزایای خوبی دارد که میتواند برای آینده کاری شما مفید باشد. لازم به ذکر است این کارت برای اشخاصی صادر میشود که شاغل نباشند و میخواهند از طریق این هنر کسب درآمد کنند.

پشتیبانی آموزشی

با ازدیاد مراکز آموزشی بی کیفیت و غیر استاندارد متاسفانه هرگز هنرجویان و علاقمندان به فراگیری هنر به خواسته هایشان نمیرسند. هیچ وقت بدون تلاش و زحمت و تقبل هزینه نمیتوان به مرتبه عالی رسید. آنهایی موفق ترند که در قبال آموزش زحمت کشیده اند. ما و مربیان خوبمان به شما پس از شروع ثبت نام و فراگیری  تکنیکهای استاندارد “سوخته نگاری ” نکات فنی را از طریق این سامانه و شبکه های اجتماعی پیگیری مینماییم تا در خلال آموزش مشکلی نداشته باشید. آموزش از  “سایتهای متقلب  ” و بدون اعتبار که صرفا با کپی کردن از سایر سایتها و استفاده از تجارب دیگران بدون رعایت حقوق مالکیت معنوی  فعالیت میکنند قطعا شما را به هدف نمیرساند . این مطالب برای شما عزیزان بسیار حائز اهمیت است. همیشه تازه واردان که مدعیانی بیش نیستند ، به دنبال جذب هنرجویان تازه کار و یا نیمه واردند ، که با دریافت از داشته های دیگران و معلومات بی زحمت  ، برای شما  یک برنامه آموزشی تدارک ببینند. خیلی از هنرجویان  فریب میخورند و دردام این افراد قرار میگیرند که پس از مدتی به ما مراجعه میکنند . دوستان همراه همیشه از تجربیات مفید دیگران بهترین استفاده درست را داشته باشید.  ما همه اعضای یک خانواده بزرگ هنری هستیم که دلسوزانه در راستای رضای خداوند متعال تلاش میکنیم. ما وظیفه داریم از میراث کهنی که با زحمت به اینجا رسانده ایم حفاظت کنیم  و آن را پاک و سالم به دست شما بسپاریم.خداوند در همه حال شاهد و ناظر اعمال ماست.

نمایشگاههای تخصصی

از راههای برقراری  ارتباط با مخاطبین  و علاقمنمدان و خریداران هنر ، برگزاری نمایشگاههای جمعی و تخصصی است . نمایش و ارائه دیجیتال خشی از این خواسته را تامین میکند اما بهترین حالت ارتباط ارتباط رو در رو با مخاطبین است. مردم با دین آثار “سوخته نگاری ” درخارج از فضای دیجیتالی آن رابهتر لمس و حس میکنند . ما بیشترین سهمی که برای ارائه این هنر به مردم داشته ایم  ، برگزاری نمایشگاههای متعدد و سطح بالایی در کشور بوده است که شکر خدا مورد استقبال مطلوبی از سوی مردم قرار گرفته است و در طی این نمایشگاهها افراد بی شماری را آموزش داده ایم که بعد از اتمام نمایشگاه از طریق ایمیل و برقراری تماس  به آموزش خود ادامه داده اند که با نیم نگاهی به این هنر به این مساله صحه میگذارید . ما نیز در این مجموعه و خدمات آموزشی یک پشتیبانی دیگر در بخش نمایشگاهی برای هنرجویان نیز داریم. فعلا  نمایشگاهها  در تهران برگزار میگردد . هنرجویان میتوانند با ارسال آثار از سایر شهرهای کشور در زمان برگزاری نمایشگاه در این بخش فعالیت کنند. جزییات کار متعاقبا به اطلاع شما میرسد.

معرفی فعالیتهای
کاربران وهنرجویان و مربیان

جناب آقای مهندس خزاعی

حدود ده سال فعالیت

مهارت در سبک طبیعت

طراحی حیوانات و پرندگان

مینیاتورهای جدید.

“دوست و کاربر قدیمی سایت “

آخرین پست های وبلاگ